Malatya 5-6-7-8-9 Çerçeveli Satılık Arı

Başlıklar

Malatya Satılık Paket Arı

Malatya 5-6-7-8-9 Çerçeveli Satılık Arı ;Malatya dünyada eşi benzeri bulunmayan bitki örtüsüne sahip bir  bölgemizdir,Arıcılığın doruk noktası olarak tabir edilen bir florası mevcuttur.İklim yapısı kışları sert yazları serindir.Bu nedenle türkiyede arıcılık ile uğraşan insanların haziran ayı itibarı ile malatya yayla larına gelip arılarını bala hazırlamaktadır.Ceylan arıcılık olarak bizlerde haziran ayında arılığımızı beydağının eteklerine indiriyoruz,Rakımı 2400,Buram buram kekik kokusuyla  uyanıyor insan,Arıcılık sektörüne ilk başladığımız zamanlar 20 kovan arı ile başlanmıştı arıcılığa ve 20 yılı aşkın bir zamandır her yıl Adıyamana Bağlı Aksu köyüne  arılığımızı kurarız. Bölgede yaşayan insanların misafir perverliği insanlık ölmemiş dedirtecek cinsten olsa gerek.Her sabah mis gibi kokan mısır ekmeğinin kokusuyla uyanıyorsunuz.

Ceylan Arıcılık Olarak bölgede arı ürünleri bal polen propolis arısütü ve arı zehri üretiminin yanı sıra Arı satışlarıylada arıcılığa yeni başlayacak veya mevcut arı kolonilerini arttırmak için arı arayışına giren arıcıların arı ihtiyacını karşılamaya ön ayak oluyoruz. 3000 arı koloni sayısıyla türkiyenin sayılı arılıklardan olan ceylan arıcılık , Merkezi adıyaman olmaktadır.Arılıklarımız Adana hatay ve adıyaman bölgesinde bulunmaktadır.

Dağıtım Bölgelerimiz

Paket arıcılık , kovanlı yada kovansız arı satışlarımızla, türkiyenin her bölgesine kendi araçlarımızla dağıtım yapmaktayız. Bu dağıtım bölgelerimize karadeniz istikametinde bulunan tüm illerde mevcuttur. İçerisinde Malatya,Elazığ Bingöl,Tunceli, Erzincan, Erzurum, Kars ,Ardahan ,Artvin ve Karadeniz sahil boyunu kapsamaktadır.

Arıcılık sektörüne yeni girmiş arıcılarımız için paket arıcılık sistemini kısaca anlatmak istiyorum. Dünyada ilk olarak avrupa bölgesinde başlatılan bu uygulama ile sıcak bölgelerden arılar üretilip, soğuk bölge arıcılarına destek amaçlı arı yetiştirilip özel paketlerde arı dağıtılmıştır. Firma olarak bizde bunu türkiyede başlatıp ülke arıcılığını genişletmek ülke ekonomisine katkıda bulunmak için böyle bir çalışmayı yıllar önce planlayıp faliyete soktuk.

Pandemi süreci nedeniyle akdeniz bölgesine arı almak için gelen arıcılarımızın, istedikleri arı ırkını kovan ve arı standartları içerisinde dağıtımını üstlendik.

Malatya 5-6-7-8-9 Çerçeveli Satılık Arı
Malatya 5-6-7-8-9 Çerçeveli Satılık Arı

Satılık Arı Irkları nelerdir?

Satışa sunduğumuz Arılar kendi arılığımızda özel paketlere aktarılarak dağıtım yapılıyor, satışını sunduğumuz arılarımızın ırkı

Malatya ve doğu anadolu bölgesine en uyumlu arı ırkları yukarda sınıflandırılmıştır. Web sitemizde bölgenize uyumlu arı ırklarını araştırmak için Ana arı ve özellikleri Kategorimizden araştırma yapabilirsiniz. Unutmayalımki arıcılıktan verim alabilmemizin tek yolu genç ana arı ve bölgeye adapte sağlayacak arı ırkları ile çalışmaktır.

Arı Fiyatlarımız

Bölgede arı satışlarımız standart fiyat üzerinden yürütülmektedir Malatya 5-6-7-8-9 Çerçeveli Satılık Arı fiyatlarımıza iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak sağlayabilir, Yada Ana Sayfamıza bakarak detaylı fiyat alabilirsiniz. Sipariş formu doldurduktan sonra diğer prosödürleri uygulayarak arı siparişi verebilirsiniz.

9 Yorum

  1. Avatar mesutdulkadir44

    doğanşehirden yazıyorum .20.çıta karniyon fiyatı nekadar ne zaman gönderebilirsiniz ödeme nasıl olacak

  2. Avatar Ali gul

    Satılık arı fiyatlariniza baktım Malatya doğan şehirden ulaşıyorum size bana 35 adet kovanlı arı yazarmisiniz sipariş formunu doldurdum tesekkurler

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?