Kayseri Satılık Arılar

Başlıklar

Kayseri’de Arıcılık

Kayseri Satılık Arılar ;Doğa ile insanın birleştiği huzur veren yaylaları arıcılık sektörü açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Kış turizminin yanı sıra Erciyes yaylalarında geçimini arıcılık ile yaparak, farklı illerden gelen arıcılar tarafındanda büyük ilgi görüyor. Bu yaylaların en başında 2500 rakımlı Tekir yaylası gelmektedir.Binbir çeşit çiçek türleriyle Balın  eşssiz aromasını toplayan arılar, şifa kaynağı polenler insanın iştahını kabartıyor.

Korona Vürüs Salgını nedeniyle insanların farklı iş kollarına yönelmesi arıcılık sektörünüde canlandırmıştır.Doğal bala olan talep arttıkça arı ürünlerinin kıymeti eskiden olduğu gibi değerini bulan seviyelere ulaşmıştır.

Kayseri satilik Arilar
                                                    Kayseri  Satılık Arılar

Ceylan Arıcılık Kayseri Arı Satışı

Firma olarak 3000 koloni sayımızla türkiyenin lider kuruluşları arasında birinci sıralardayız.Arıcılık adına yapmış olduğumuz çalışmalar arasında bulunan Paket arıcılık Ana arı ve Satılık Arı hizmetlerimiz arasında Kayseri bölgeside mevcuttur. Arıcılığa yeni başlayacak, mevcut arı kovanlarını çoğaltacak genç nesil arıcılarımızın Arı ihtiyacını karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Neden Paket Arıcılık?

Pandemi sürecinin bize olumsuz olan nedenlerinden biride,insanların hak ve hürriyetine kısıtlaması oldu,Arı almak isteyen müşterilerimiz bu süreç nedeniyle bulunduğu bölgeleri terkedemedikleri için, Arı tedariklerini sağlamak firmamıza düşmektedir. Paket arıcılık özel aparat ve Ambalajlarda Kovandaki arıların düzenini bozmadan aktarılıp Türkiyedeki tüm bölgelere kendi araçlarımızla dağıtımı yapılan bir uygulamadır.

Kayseri Kovanlı Arı Satışı

Paket arının yanı sıra kovanı olmayan koloni sayısını arttırmayı hedefleyen arıcılarımız içinde kovanlı arı satışımız mevcuttur.

Satılık Arı ve Paket arı fiyatlarımız için Ana Sayfamıza Bakabilir, dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak online Arı siparişi verebilirsiniz.

Kayseri bölgesi için dağıtım tarihlerimiz Nisan 5 -15 olarak ayarlanmıştır,Soğuk bölgelerde erken teslim edilen arılar sıkıntı yaratabilir. Kayseri bölgesine uyumlu arı ırkı Karniyol belfast Anadolu veya Kafkas melezi arılardır. Arı siparişi verildiği zaman bölgenize uyumlu ırk ile alışmak bal veriminizi ve arı potansiyelinizi arttıracaktır.

Arı teslimatları

Arı teslimatlarımızda haricen hiç bir ücret ödemeden bulunduğunuz bölgeye arılarınızı getirip size teslim edebiliyoruz.Dilerseniz Arılığımızı ziyaret ederek Arı satın alabilirsiniz.Satın Almış olduğunuz Arıları biz size teslim edelim.

8 Yorum

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?