Propolisin Faydaları

Propolisin Faydaları

Propolisin Faydaları;İnsanlarda  bağışıklık sistemini güçlendirip destek verir.Vücutta oluşmuş bazı izlerin giderilmesinde ve deri hastalarının iyileştirilmesinde tercih edilir.

LDL Kolesterolünü dengeler ve karaciğer büyümesinin de önüne geçer.Herpes virüsü tehlikesine karşı kişileri koruma görevi üstlenir.

Düzenli olarak propolis tüketimi kişilerde enerji yoksunluğunu giderir ve gün boyu enerjik kalmalarını sağlar

Bayanların korkulu rüyası olan meme kanserine kanseri hastalığına karşı bayanları korur.Antioksidaitif bakımından çok yüksek bir etkiye sahiptir.

Sinir sisteminin düzenli çalışmasını sağlar ve sindirim sıkıntısına iyi gelir.Vücut için faydalı olan bakterilerin çoğalmasında fayda sağlar ve zararlı bakterilerin de azalmasın da fayda gösterir.İltihap sökücü özelliği vardır ve aynı zamanda mikrop kırıcıdır

Akne ve uçuk gibi cilt sorunlarında harici olarak kullanılabilir.

Faranjit, larenjit ve bademcik sorununa karşı iyileştirici özelliği vardır.Ağız hastalıkları ve mukozaya karşı koruyucu etkenlere sahiptir.

Özellikle gargara yapılması halinde ağızda olan yaraların iyileşmesini hızlandıracaktır.Diş eti sağlığı için oldukça faydalıdır ve diş etlerinde görülen tahrişi ortadan kaldırır.

Propolisin Faydaları
Propolis

Ağız hastalıkları

  • Diş eti iltihabı ve peridontal hastalıklar için propolis çok faydalı olmaktadır.
  • Bağırsak da bulunan ve kansere nende olacak virüslerin yok olmasında fayda sağlar.
  • Kas gevşetici özelliği vardır ve iltihaplı hastalıkların iyileşmesinde fayda sağlar.
  • Mantar gibi deri hastalıklarının giderilmesinde faydası vardır ve yanık,
  • ülser gibi sıkıntıları da kısa sürede iyileştirecektir.
Propolisin Faydaları
Sakız Propolis

Her türlü kansere karşı koruma ve tedavi etme özelliği vardır kısacası kanser hücrelerine öl emri verir çocuklar için mükemmel bir doğal antibiyotik tır. Her türlü kanser rahatsızlığı için laboratuvarımızda propolis ağırlıklı yanında zerdaçal ekstraktı ve kan değerleri için şekeri alınmış üzüm çekirdeği ekstraktı vs gibi ürünler hazırlanır isteyen hasta ve yakınları içi verilen adreslere kullanma talimatı ile birlikte gönderilir detaylı bilgi için propolis sayfamda tel mevcuttur..

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?