İletişim Formu

Başlıklar

İletişim Formu

İletişim Formu;nu Bizlere daha kolay ulaşabilmeniz için doldurmanız gerekmektedir,Yaptığımız çalışmalar web siteizde mevcuttur,Satısını yaptığımız tüm ürünler ceylan arıcılık bünyesinde alanında uzman arıcılar tarafından yapılmaktadır.

Çalışmalarımız

Paket Arıcılık

Paket arıcılık ile türkiye geneli başlatmış olduğumuz çalışmalar uzun bir emekten sonra verimini vermeye başladı,Arım öldü diyenler,hobi arıcılık yapmak istiyorum,arılarımı bala yetiştirmem lazım,ticari boyutta arıcılık yapmak istiyorum,arı satın almak istiyorum diyen her bir arıcımızın ihtiyacını karsılamaktayız.

Bünyemizde bulunan saflan damızlık ana arılardan üretmiş olduğumuz ana arılar bir önceki yılın kolonisi ile değiştirildikten sonra satışa hazır olmaktadır.Karniyol,Kafkas melezi,Belfast ve Anadolu ırkı paket arı satışlarımız olacaktır.

Bölgenize en uyumlu arı ırkını secmeniz gerekmektedir.

Ana arı üretimi

5000 Ana arı çiftleştirme kutusu ile ana arı üretiminde Master yapmış uzman ekip aracılığı ile Tüm ırkları farklı bölgelerde bulunanh arılıklarımızda üreterek satışa sunuyoruz.

2021 yılı Paket arı ve ana arı sparişler ödeme sıralamasına göre yapılacaktır,Paket arı dağıtımlarımız nısanın -1 ile 15 arasında hava kosullarının elverişli olması neticesinde kendı araclarımızla Türkiyenin her bölgesine dağıtılacaktır..

5 Adet paket arı ücretlerinin tamamı yatırılıp,5 ve üzeri paket arılarda %30 Kapora alınmakla beraber ,geri kalan ödemeler  teslimatta yapılmalıdır.

Ana arı sparişleri ise Bildiğiniz gibi nısan ve ve mayıs ayındaki yogunluktan dolayı ücretin tamamı yatırılmaktadır,

Kargo esnasında doğan ölümlerden alıcı sorumlu tutulamaz.

iletişim formu

Değerli Müşterilerimiz Spariş Formunu Doldurduktan sonra En kısa sürede Ödeme Yapmalısınız,Paket arıcılık Ve Ana Arı Siparişlerinizin zamanında Sizlere Ulaşması İçin Ön spariş  Ödeme sırasına Göre Güncellenecektir.

Satışlarımız Türkiye Geneli Olduğu İçin ve Sizlerin Magdur Olmaması İçin Bunlar Gereklidir İlgili Banka Hesap Numaramızdan Ödeme Yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri 0535 517 64 94

 

 

 

 

Paket Arı Satışında Kampanya

  • İrtibat Telefon:05355176494
  • Email:ceylan_aricilik@hotmail.com

 

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?