Gaziantep Arı Satışı

Başlıklar

Gaziantep Arı Satışı

Gaziantep arı satışı; Türkiyenin en kaliteli balları arasına giren zahter balının üretildiği bir bölgemizdir,Yaklasık 26000 arı kolonisi bulunmaktadır,170 ton bal üretilmiştir kolonı sayısının ortalaması 7 kg yakındır.Tabikii bu rakam daha üst seviyelere çıkartılabilir,tescilli zahter balı gaziantep bölgesine tescillenmiş bir üründür.

Arıcılıkta başarılı olmak için Genc ve sağlıklı ana arı kullanılmalıdır,Ana arı özelliklerini genetik yapısı bozulmayan,ırklarla sürdürmek gerekiyor.

Türkiye ortalamasında üretilen ana arı 300 bindir,bu oran sadece türkiye ana arı ihtiyacının %20 sini karsılamaktadır.

Türkiyede arıcılığın kalkınması için devlet destekli krediler ve projeler yapılmaktadır,Bu iller arasında gaziantep bölgeside bulunmaktadır,Gerek tarım alanında tozlaşmayı sağlayacak arı kolonileri yetiştirmek.

Gaziantep arı dağıtımı

Hobi ve ticari boyutta arıcılık yapmak isteyen arıcılarımızın arı ve ana arı tedariğini firmamiz sağlamaktadır,İşletmemeizin merkezi adıyamanda olup,ana arı üretimi Antalya ve ankara kazandır.Paket arı ve Arı Satışlarımız Adıyaman,Hatay ve Adana dır,Erken ilkbaharda dağıtımlarımızı kendı araçlarımızla getirip arıcılarımıza teslim ediyoruz.

Gaziantep Arı Satışı
Gaziantep Arı Satışı

Mart ayının sonunda başlayan dağıtımlarımız ,hava kosullarının elverişli olmasıyla beraber erken olabilir,Arıcılarımızın kendi araclarıyla gelip arı seçip teslim almaları için uygun bir tarih için rezerve yapmaları gerekmektedir,

Arı alıken dikkat edilmesi gerekenler

  • Arının ırkı
  • Ana arının yaşı
  • Bölgeye adepte olabilmesi
  • Ortalama bal verimi
  • Hastalıklara karşı direnci
  • Varroa mücadelenin yapılmış olması
  • Amerkan ve avrupa yavru cürüklüğü kontrolu

Arıcılık sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahibiz,Arılığımızda kullandığımız ırklar f1 dir ve tüm bakımları yapılmış olarak teslimat sağlanacaktır.Gaziantep arı satışı mız mart ayının son haftası ve nısan 15 ine kadar yapılacaktır.

Arı dağıtımı esnasında küçük çaplı arı alan arkadaslarımız belirlemiş olduğumuz yerde yani bulundugunuz mevkıdeki çevre yolundan teslim alabilecekler,Toplu spariş veren müşterimizin kapısına kadar götürüyoruz.

Canlı arı olduğu için zaman kaybı yaşamamak için LÜTFEN  BELİRTİLEN ZAMAN DİLİMİNDE ARINIZI TESLİM ALINIZ.

Paket arıcılık Olarak Nisan Ayının Ortalarına doğru Doğu ve güneydoğu anadolu bölgesi olarak ilk parti olarak düzenlenmiştir.

Güncel arı ve paket arı sparişleri için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz arılığımıza misafir olabilirsiniz,hem satın alacagınız arınızı kontrol ederek götürme sansınız olacaktır,Merkezimiz adıyaman olup diğer bir arılığımız adana bölgesi sarı çam mevkisidir.

 

 

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?