Erzurum Paket Arı Satışı

Paket Arı Satışı

Erzurum Paket Arı Satışı ilk olarak yurt dışında faliyete girmiştir,İklim farklılığı olan bölgelerde,yeni koloniler oluşturmak adına ,peteksiz kg ile satılmaktadır,Karakovan Balı Üretimi ülkemizde yaygın olmadığı için,Fenni Kovanlarda Bal Üretiminin daha kolay olmasından yana,kg ile Arı satısı yapılmamaktadır.

Paket Arıcılık sistemini birazdaha ileri seviyede değiştirerek,Gerek Silkme arı,gerekse paket arı olarak Türkiyenin her bölgesine dagıtım yapmaktayız,

Paket arı Koloni standartında ahsap,plastık ve Karton kutularda olmak üzere Teslim ediliyor,Satışını Yaptıgımız Paket arıları,ve Arı Satışlarımızı,Arıcının istekleri doğrultusunda ve arı standartlarının dışına çıkmadan Gönderim Yapıyoruz.

Erzurum Paket Arı Satışı
Paket Arı

Erzurum arı dağıtımı

Erzurum bölgesinde Arıcılık Yapan,arkadaslarımız çok iyi bilirlerki,Kışı sert gecen bir iklim yapısına sahıptir erzurum ve cevre illeri,

O bakımdan paket arı sparişi verirken iklim sartlarını göz önüne almanızı tavsiye ederim.

Paket Arılarımız Akdeniz Bölgesinde Adana,Hatay,mersin ,antalya ve son olarak adıyaman bölgesinde hazırlanıp,Türkiyenin Dört bir yanına Dagıtılmaktadır.

Akdeniz Kıyı seridi boyunca ,kısları ılıman ve 12 ci ay itibari ile polenin sık olarak geliyor olması,Arının erken uyanması,yavru Popülasyonun yüksek olması anlamına gelmektedir.

Erzurum bölgesin Nisanın 1 ile 20 si arasında teslim edilmesi gereken Paket arılarımız,

Çevre İllere ,Malatya,Tunceli,Bingöl,erzurum,Kars ve Ardahan İlleri ve ilçelerini içine alarak dağtılacaktır.

Paket Arılarda Kullanılan Arı Irklarımız,Kafkas posof eko tipi,Belfast,Yığılca Ve Anadolu ırklarıdır.

Bölgelere Göre Arı Irkları ve özelliklerini incelemek için Ana Arı ve Özellikleri Tıklayınız

2 Yorum

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?