Arıcılık Kredisi

Başlıklar

Arıcılık Kredisi

Arıcılık Kredisi; Bal arısı kovanları beslenmesi ve bakımı ıle elde edılen zirai kazanc saglayan sektöre arıcılık denir,arılardan elde edilen bal,polen,propolis,arı sütü ve arı zehri,tü ve arı zehri,insan sağlıgı ve ülke ekonomisinde büyük ölcüde kaynak sağlamakla beraber ,yeni iş ortamları oluşturmaktadır.

Arıcılık Kredilerinden hem arı sektöründe çalışanlar hemde yeni bu işe atılacak olanlar Kullanabilirler.Ziraat Bankasından Arı yetiştiriciliği için düşük faizli Krediler kullanılmaktadır,

Güncel Faiz Oranları hakkında Bilgi Almak için Bankanızla İletişime Geçebilirsiniz. bal,polen,propolis,arı sütü ve arı zehri,insan sağlıgı ve ülke ekonomisinde büyük ölcüde kaynak sağlamakla beraber ,yeni iş ortamları oluşturmaktadır.

Arıcılık Kredilerinden hem arı sektöründe çalışanlar hemde yeni bu işe atılacak olanlar Kullanabilirler.

Arıcılık kredisiArıcılık Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Basvuru için Evraklar

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Çiftcilik belgesi
  • ÇKS belgesi

Bağlı olduğunuz il ve ilçe Tarım ve hayvanclık bakanlığından bu belgeleri alıp Kredi basvurusunda Bulunabilirsiniz.
Milli tarım ve genç çiftci projesi kapsamında 30 bin tl geri ödemesi hibe desteği verildi,

Arı ve bal yetişticiliğinden desteklenen illerde ,proje geliştirip 18 ile 41 yas arasındaki gencler başvuruda bulundu.

ARICILIK KREDİSİ sartlar başvuru sahibine ve çekeceği krediye göre değişmektedir.web sitemizdeki içerik yazılarımız sadece Bilgi mahiyetindedir,

Güncel hesaplama ve faiz oranları ile şartlar hakkında bilgi almak için Bankanıza Basvurmanız gerekmektedir.

Arıcılık Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası Arıcılık kredisi ,alanında yatırım kredileri ile ,arıcılık Kayıt sitemine kayıtlı Olmaları gerekmektedir.

Asgari 50 adet arılı koloni ile üretim yapan ve arılı koloni sayısını 50 ve üzeri seviyeye cıkarmak isteyen üreticilere kredi desteği sağlanmaktadır.
Arıcılık kredısı kapsamında yatırım kredileri,arılı kovan,polen tuzaklı kovanlar,polen kurutma makıneleri,kek hazırlama makıneleri bal süzme makıneleri,

Arıcılık kredisi
Arıcılık


200 adet ve üzeri kolonilerle gezginci arıcılık yapan Üreticiler için jeneratör,arıcı barakası,Karavan Güneş panelleri için ödenek sağlanmaktadır.
100 adet ve üzeri Koloniye sahıp arıcılar için Ana Arı üretimi yapmaları için Jeneratör,1000 adet ana arı çiftlestirme kutuları makıne ekipman desteği
Bombos arı Üreten firmalar için bina yapımı ve tadilati alet ekipman alımı ve raf sistemleri için finansman sağlanmaktadır.
Arıcılık Kredisi,İşletme kredisi ile arıcılık malzemeleri,temel petek,kek,seker,ruhsatlı arı ilaçları,gezginci arıcılara nakliye dahil işçi masrafları dahil giderler için ek bir finansman sağlıyor.

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?