Arı Satışı ve Satılık Arı

Başlıklar

Arı Satışı ve Satılık Arı

Arı satışı ve satılık Arı  ;Ön kayıtlarımız Başlamıştır,Dağıtımlarımız Spariş sıralamasına göre yapılacaktır.Nısan Ayının İlk haftası bulunmuş olduğunuz Bölgelerdeki hava koşullarını Göz Önüne Almak şartıyla Dağıtılacaktır.

Her yıl ceylan arıcılık bünyesinde,geleneksel olarak üretilip,Türkiyenin her bölgesine teslim edilmek üzere yetiştirilmiş,saf damızlıklardan elde edilen f1 ana arılar ile koloniler oluşturularak arıcılarımıza teslim edilmektedir.

Dünya olarak pandemi süreci neticesiyle işssiz kalan,doğal hayatı tercih edip,bu işten ek gelir elde etmek için arıcılıga baslayanlar için güzel bir sistemdir,

Siz sadece bulunduğunuz bölgeyi bize iletin,size en uygun arı ırkını kapınıza kadar getirelim.

Arı bir coğumuzun ekmek kapısı,diğer bir yandan bu dünyadaki sevdamız,

Ön spariş Olusturmak İçin Spariş Formunu Doldurup Ödemelerinizi Yapmanız Gerekmektedir. Ödeme Yaptıgınız  Taktirde Sparişiniz Onaylanacak ve Sıraya Alınacaktır.

Arılıklarımız Antalya Hatay Adana ve Adıyaman Bölgesidir.,Paket arı Çıkış Sevkıyatları Bu Bölgelerden Yapılacaktır,Arı ırklarımız Karniyol ,Kafkas Belfast Ve Anadolu Irkıdır.Ana Arısı genç Olup Her türlü Bakımları Yapılmıştır.

Bulunduğunuz Bölgedeki İl Ve İlçelerden Teslim Edilecektir ve Hiç bir Ücret Ödemeyeceksiniz.

Arı Satışı ve Satılık Arı DAĞITIM TARİHLERİ

İlk Parti Arı Satışlarımız Mart 15 itibarı İle Arılığımızdan Temin Edebilirsiniz,Son Bahar bakımları yapılmış,Erken İlkbaharda Ana arı Kontrolü Yapılıp, Sıkıştırılan Arı Kolonilerimiz ,Veteriner Hekim ve Kendi Ekibimiz Tarafından Kontrol edilerek ,Satışa Sunulmaktadır.Satışlarımız Çıta Ve Kovan Bazında Satılacaktır.Yüklü Alımlarda Arılarınızı Beğendikten Sonra Kendi Arçlarımızla Adresinize Teslim Edilecektir.

  • Parti Arı Satışlarımız Mart 15
  • Parti Arı Satışımız Nisan 1
  • Parti Arı Satışlarımız Nisan 10
  • Parti Arı Satışlarımız  Nisan 15
  • Parti Arı Satışlarımız Mayıs 1

Bu Tarihler Arasında  Arı ve Paket arı Sparişi verecek Müşterilerimizin,Bizimle Erkenden  İrtibata Geçip Spariş vermeleri  Önemle Rica Olunur.

 

 

Arı Satışı ve Satılık Arı

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?