Adana Paket Arı Satışı

Başlıklar

Adana Paket Arı Satışı

Adana Paket Arı Satışı ;Paket arı,Diğer bir adıyla Arı satısı İklim farklılığı görülen bölgelerde gelişimi gec olan arı ırklarında,

Bölgede arıcılık yapan arıcıların lojistik  amaclı -Takviye amaçlı- Kullanılmak üzere  belirli  agırlıkta üretilen,  petekli veya peteksiz arıların,özel aparatlarla  arıcılara teslim edilmesi ile geliştirilen bir sistemdir.

Devlet destekli paket arımı almak istiyorsunuz

Son dönemlerde en popüler ve önem kazanan işlerinden biri de arıcılık, hatta altın çağını yaşıyor denebilir. Girişim uzmanlarına göre de bal pazarının ilerleyen senelerde büyüme potansiyeli çok yüksek ve çok karlı olacak.

Üretim maliyeti oldukça düşük olan ve her yerde kolaylıkla pazarlanabilen, pazar sorunu olmayan, ü

lkemizin her yerinde yetiştirilebilen bal gibi bir iş olan arıcılık işine verilen ücretsiz eğitimlere katılarak başlangıç için 50 kovan ile bu işe girerek devlet desteklerinden de yararlanabilirsiniz.

Çünkü devletin arıcılığa sağladığı desteklerden yararlanabilmek için en az 50 kovana sahip olmak şart.

Adana Paket Arı Satışı
                                ari satisi

Peki, bu işe ilk kez adım atmak isteyen girişimciler bu iş için gerekli finansman ihtiyaçlarını nereden karşılayabilir,

devlet bu sektöre ne gibi destekler sağlıyor, girişimcilerin izlemesi gereken yol nedir?

Artan talebi karşılayabilmek için üreticiler bu alana yatırım yaparken bir yandan da gerekli olan finansman desteklerini nereden karşılamalı? 

Destek veren bankalar

Arıcılık için devletin hibe ve cazip koşullarda kredi desteklerinden yararlanmak isteyenler nereye başvurmalı? İçeriğimizde bu alana yatırım yapmak isteyen girişimciler ve üreticiler için arıcılık sektörüne düşük faizli arıcılık kredisi sunan Ziraat bankasının tüm detaylarına yer verdik.

Türkiyede paket arıcılıgın en yaygın üretildiği bölgelerden Adana,mersin,Hatay ve Adıyaman Bölgesidir.

Ilıman bögelerde üretilen  arı kolonileri,Mart ayının son haftası  ile birlikte dagıtımları yapılarak,tüm arıcılarımıza ve arıcılığa ilk adım olarak,hobi amaclı ve ticaret maksatlı arıcılara  can olmaktadır,paket arıların tüm  bakımları yapılmış olup,arılar paket yavru seklınde  teslim edilmektedir.

Dağıtımlarımız Türkiye geneli olup,ana arı ve paket arı dağıtım ve teslimatında,oluşan zaiyatlarda KESİNLİKLE ALICI SORUMLU DEĞİLDİR. en kısa sürede yeniden teslimat yapılacaktır.

 

Görüşmeyi Başlat
Nasıl Yardımcı Olabilirim size ?
Merhaba Hoşgeldiniz
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?